ReceVis opracowało własny, profesjonalny i niezawodny sposób pakowania oraz przewożenia paneli fotowoltaicznych. Zabezpieczając nasze towary przed uszkodzeniami i czyniąc je odpornymi na wstrząsy oraz czynniki atmosferyczne upewniamy się, że dotrą one w stanie nienaruszonym do naszych klientów. Zależy nam na jak najwyższej jakości transportu naszych produktów.

Sprawnie działający system logistyczny to jeden z naszych priorytetów. Wierzymy także, że niezawodny transport jest niezwykle istotnym elementem w dzisiejszym świecie. Dlatego właśnie staramy się aby nasze usługi sprzedażowe poparte były precyzją, dokładnością i jakością pracy w codzienności.

Po złożeniu zamówienia przez naszą stronę lub inną witrynę sklepową rozpoczyna się procedura wysyłki. W zależności od tego jaka ilość oraz rodzaj towaru zostały zamówione, różna jest cena oraz rodzaj transportu. Po ustaleniu przez nas sposobu w jaki należy dostarczyć produkt, wysyłamy na Państwa adres e-mail potwierdzenie nadania przesyłki, które zawiera w sobie: szacowany czas dostawy, numer przesyłki z możliwością jej śledzenia w internecie, wskazówki jak ją śledzić oraz wszelkie inne instrukcje dotyczące zamówionego produktu. W przypadku, gdy klient jako sposób płatności wybiera przelew za pośrednictwem faktury proforma, do czasu wysłania towaru należy doliczyć 1-2 dni roboczych w celu zaksięgowania pieniędzy.

 

Koszty transportu:

 

  1. Przesyłki indywidualne:

   • do 26 paneli- 250 zł brutto
   • od 100 szt. transport gratis
  2. Przesyłki dla instalatorów w stałej współpracy:
   • W przypadku stałej współpracy z instalatorami przesyłki są darmowe. Zapewniamy stałe dostawy paneli, zarówno używanych jak i nowych (w zależności od potrzeby).
  3. Przesyłki dla inwestorów (elektrownie fotowoltaiczne):
   • W tym przypadku przesyłki również mają charakter darmowy. Proponujemy sprawdzenie 1kW (4 paneli) pod względem wydajnościowym i jakościowym.

Wszystkie paczki nadawane przez firmę ReceVis są ubezpieczone od uszkodzeń mechanicznych.