Wyróżniamy 4 sposoby kupowania produktów na naszej stronie:

Kupno w siedzibie firmy- jest to pierwszy sposób kontaktu z klientem. Zapraszamy serdecznie do siedziby naszej firmy, która mieści się w Strzelinie, k. Słupska. Będą Państwo mogli na własne oczy obejrzeć nasze produkty oraz uzgodnić wszelkie szczegóły dot. kupna i transportu.

Przez kontakt telefoniczny- kolejnym sposobem na zakup jest kontakt telefoniczny. Po połączeniu się z naszym biurem przedstawiciel firmy pomoże Państwu dobrać odpowiednią dla Państwa ofertę. Ustali wszelkie szczegóły dot. transportu i transakcji oraz formy płatności. Kontakt telefoniczny może wymagać potwierdzenia mailem.

Przez kontakt mailowy- składając zamówienie przy użyciu poczty e-mail, należy opisać dokładnie jakie zapotrzebowanie na produkt Państwo mają, prosimy o podanie dokładnego modelu i typu panelu oraz ilości. Aby ustalić opcje transportu prosimy o zapoznanie się z naszymi możliwościami w zakładce „Transport”. Istnieje również możliwość odbioru osobistego w siedzibie firmy. „W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt pod adresem: biuro@recevis.pl

Za pomocą sklepu internetowego- przed zakupem w sklepie internetowym prosimy o zapoznanie się z regulaminem sklepu. Zautomatyzowany system sklepowy zdecydowanie ułatwia wszelkie czynności transakcyjne zarówno kupującemu jak i sprzedającemu. W celu skorzystania z tej możliwości prosimy udać się do zakładki „Sklep„.

Szczegóły dotyczące płatności znajdą Państwo tutaj: „Płatności”